MDF dažymas: nauja tendencija rinkoje?

Vis dažniau ir dažniau sulaukiame užklausų ir klausimų, susijusių su mūsų naujai siūloma profesionalia MDF dažymo paslauga. Taip sparčiai populiarėjanti rinkoje technologija dažnai sulaukia klausimų – kuo ji ypatinga, kur ją panaudoti, kokiomis savybėmis pasižymi MDF plokštė bei kas iš jos yra gaminama? Į šiuos ir kitus klausimus atsakysime šiame straipsnyje.

Taip pat skaitykite: „Lazertecho naujiena – MDF detalių dažymas”

Kur panaudojamos MDF plokštės?

Namuose

Dažniausiai MDF plokštės yra naudojamos įvairių baldų gamybai. Didžiausia dalis šių plokščių rinkoje yra išnaudojama virtuvės ir drabužinių baldų gamybai – durelėms, spintelėms, valgomųjų stalų paviršiams, baldų korpusams gaminti, virtuviniams stalviršiams, rėmams, spintų durims ir lentynoms ir pan.

Taip pat skaitykite: „Kaip be didelių išlaidų atnaujinti namus?”

Versle

Tuo pačiu MDF plokštės yra plačiai naudojamos ir parduotuvių įrangos gamybai. Iš jų gaminamos įvairios ekspozicinės lentynos, prekybiniai stendai, ekspoziciniai baldai bei prekybiniai baldai. Gaminiai iš MDF plokščių yra mėgstami dėl savo patvarumo, stabilumo ir tvirtumo.

Kodėl taip sparčiai populiarėja MDF plokštės?

Lengva prižiūrėti

Namuose esantys baldai, pagaminti iš MDF plokščių yra itin lengvai prižiūrimi – juos lengva nudažyti, jų priežiūra ir valymas yra lengvas ir paprastas, nekinta baldo savybės, jis nepraranda estetinės išvaizdos ilgą laiką. 

Atspariausia drėgmei technologija

Didžioji dalis baldų, gaminamų iš MDF plokščių yra atsparūs drėgmei. Būtent dėl šios priežasties taip dažnai šie baldai lengvai randa vietą žmonių namuose. Vonioje, kur labai dažnai drėgmė yra santykinai didelė, šie baldai nepraranda savo savybių, išlaiko puikią formą ir funkcionalumą. Lygiai taip pat, jeigu jūsų virtuvėje didžioji dalis paviršių yra gaminti iš MDF, nesijaudinkite dėl netyčia išlieto puodelio vandens ar kitos drėgmės, kuri neigiamai paveiktų kitų medžiagų baldus. 

Žinoma, patariame būti budriems ir visuomet siūlome pasiteirauti baldų gamintojo, kokia MDF rūšis yra jūsų namuose ir ar ji tikrai atspari drėgmei.  

Mažesnė gaisringumo tikimybė

MDF plokščių baldai yra populiarus pasirinkimas ir dėl to, kad jie yra kur kas mažiau degūs už kitas namuose ir versle galinčias pasitaikyti degias medžiagas. Būtent įsiliepsnojimą mažinanti MDF savybė yra taip mėgstama ir vertinama renkantis medžiagas parduotuvių įrangos gamybai.

Kiekviena medžiagų savybė yra savaip unikali, turinti ir privalumų ir trūkumų. Patirtis rodo, kad norint pasirinkti tiek geros kokybės, tiek tenkinančios kainos santykį, vertėtų rinktis MDF baldus – jie yra ir tvarūs, ir sąlyginai pigūs, ir kokybiški bei lengvai prižiūrimi.

Mūsų įmonė jūsų patogumui teikia MDF šlapio dažymo paslaugą, kurios metu jūsų turimos MDF plokštės bus kruopščiai padengiamos kokybišku, jūsų pasirinktos spalvos dažų sluoksniu. Jeigu turite klausimų, norite pasikonsultuoti ar užsakyti MDF dažymo paslaugą, kreipkitės į mūsų komandą ir mes operatyviai rasime jums palankų sprendimą.

Dalinkitės!

Tikimės, kad jums suprasti MDF privalumus! Nepamirškite dalintis mintimis, pastebėjimais ir nuotraukomis socialinėje erdvėje, žymėdami mus #lazertechas.

O tiems, kuriuos domina galimybė kokybiškai ir profesionaliai atsinaujinti interjerą perdažant paviršius MDF dažymo metodu, mielai kviečiame susisiekti su mūsų komanda ir mes jums padėsime

Parašykite mums