Kokį stendą rinktis eksponuojant juvelyrinius dirbinius?

Jau prekiaujate juvelyriniais dirbiniais, bet jūsų netenkina pardavimų skaičius? O galbūt dar tik norite pradėti prekybą juvelyriniais dirbiniais ar laikrodžiais ir norite iš anksto pasiruošti, numatyti galimas klaidas ir užtikrintai pradėti sėkmingą prekybą? Nesvarbu, kuris atvejis esate jūs – šiame straipsnyje aptarsime svarbiausius aspektus, būtinus sėkmingai prekybai – prekybinius stendus, apšvietimą, kompozicijas ir daugiau.

Neužgožkite eksponatų stendu

Reklaminį stendą pritaikykite prie eksponuojamo juvelyrinio dirbinio – smulkiai grandinėlei eksponuoti nesirinkite masyvaus manekeno, lygiai kaip ir itin masyviu dirbiniu neužgožkite jo aplinkos. Pristatant juvelyrinius svarbiausia yra estetika – išlaikykite ją.

Lygiai taip pat, labai svarbu yra vienoje vietoje nesukoncentruoti itin daug dirbinių. Taip potencialus pirkėjas paprasčiausiai pasimes ir negebės išsirinkti to vienintelio papuošalo, kurio atėjo. Netaupykite vietos – leiskite kiekvienam papuošalui kalbėti apie save.

Pasirinkite tinkamą foną

Pagalvokite, kokios spalvos, iš kokių medžiagų dirbinius eksponuosite. Prie jų derinkite stendo spalvą. Sukurkite kontrastą tarp jūsų parduodamo gaminio ir paviršiaus, ant kurio jis yra padėtas – tik taip išryškinsite papuošalą, atskleisite gražiausias jo spalvas ir tonus, o ne paslėpsite jį.

Auksui, sidabrui, deimantams ir kitiems tauriesiems metalams geriausiai tinka tamsios, vienodos spalvos, neblizgus fonas. Permatomi, skaidrūs dirbiniai geriausiai atsiskleidžia irgi ant tamsaus, o ne šviesaus paviršiaus.

Išnaudokite aukščius

Išnaudokite prekybinę erdvę – gaminius eksponuokite ne viename aukštyje, bet skirtinguose lygiuose – vienus ant žemesnio pagrindo, kitus ant aukštesnio. Maišykite aukščius tarpusavyje – taip ekspoziciniame stende esantys eksponatai bus lengviausiai pastebimi. Pačius gražiausius, prabangiausius ir populiariausius gaminius padėkite kuo aukštesniame lygyje, lyginant su įprastais dirbiniais – būtent į jį pirmiausia ir kryps pirkėjo žvilgsnis.

Nepamirškite šviesos

Nepamirškite apšviesti dirbinių! Natūrali ar nuo prekybos centro lubų sklindanti šviesa yra nepakankama, norint gražiausiu kampu atskleisti jūsų gaminį. Pasirūpinkite papildomu šviesos šaltiniu – būtinai jį nukreipkite į juvelyrinį dirbinį. Jūsų tauriųjų metalų gaminiai ims tviskėti ir spindėti apšviesti malonia šviesa.

Tikimės, kad pasinaudosite mūsų straipsnyje minimais patarimais ir panaudosite juos sėkmingoje savo veikloje. Nepamirškite dalintis rezultatais žymėdami mus socialiniuose tinkluose #lazertechas.

Jeigu turite klausimų, pasiūlymų ar norite pasitarti dėl tinkamiausio prekybinio stendo gamybos ar prekybinės įrangos gamybos jūsų verslui – susisiekite su mūsų komandos nariais ir mes su malonumu padėsime išpildyti jūsų vizijas!