Vidaus reklama: kaip ją panaudoti jūsų versle?

Net neabejojame, kad per gyvenimą esate matę gausybę reklaminių iškabų ir plakatų – jos mus, vartotojus, pasiekia visose viešose tiek lauko, tiek uždarose erdvėse. Šį kartą susikoncentruosime į vidaus reklamą, pristatysime jums jos privalumus bei paaiškinsime, kaip jūs galėtumėte efektyviausiai ją išnaudoti savo užsiimamoje veikloje.

Kas yra vidaus reklama?

Vidaus reklama – reklamos rūšis, kuomet reklaminės žinutės ir pranešimai apie siūlomas prekes ar paslaugas yra skelbiami uždaroje erdvėje, t.y. parduotuvėse, kavinėse, prekybos centruose, tualetuose, autobusų stotyse, sporto salėse, mokslo įstaigose ir t.t

Vidaus reklama stebina savo plačiomis galimybėmis, sprendimais ir plačiais panaudojimo būdais. Mūsų įmonė vidaus reklamą pateikia įvairiomis formomis, tokiomis, kaip:

  • Reklaminiai plakatai
  • Skrajutės
  • Vitrinų dekoravimas
  • Grindų grafika
  • Reklaminiai stovai
  • Informacinės lentelės
  • Šviesdėžės
  • Iškabos
  • Tūrinė reklama
  • kita

Vidaus reklamos privalumai

Jeigu dvejojate, ar jūsų verslui būtų reikalinga ši reklamos rūšis, perskaitykite šiuos privalumus ir apsispręskite nieko nelaukdami.

Plačios pasirinkimo galimybės

UV spausdinimo technologija, naudojama vidaus reklamoje (interjere), leidžia atspausdinti norimą reklamą tiek ant kietų, tiek ir ant lanksčių paviršių – ant laminato, stiklo, veidrodžio, plastmasės, keramikos, faneros, medžio, metalo, akmens, įvairaus audinio ir t.t. Lygiai taip pat, turėdami aukštos kokybės Mutoh plačiaformačius spausdintuvus, galime spausdinti aukštos kokybės, ilgai tarnaujančius vidaus reklamos darbus. Išsiaiškinę jūsų norus, suteiksime konsultaciją, kurios metu parinksime jūsų lūkesčiams išpildyti labiausiai tinkančią technologiją.

Taip pat skaitykite: „Plačiaformatės spaudos galimybės jūsų verslui”

Mažiau priežiūros

Būtent vidaus reklama reikalauja kur kas mažiau priežiūros nei, pavyzdžiui, lauko reklama. Lauko reklamą nuolat veikia įvairios gamtinės sąlygos – lietus, sniegas, saulė (o ypatingai tiesioginiai saulės spinduliai) – jos sparčiai daro įtaką lauko reklamos būklei ir kokybei. Vidaus reklamoje šių faktorių kur kas mažiau. Parduotuvėse palaikoma pastovi temperatūra ir drėgmės lygis užtikrina lėtesnį reklamos dėvėjimąsi.

Taip pat skaitykite: „Lauko reklama: ar ji reikalinga jūsų verslui?”

Yra pigesnė

Lyginant su lauko reklama, vidaus reklama gali būti kur kas pigesnė. Pirma, jai spausdinti naudojamos vidaus naudojimui pritaikytos medžiagos. Antra, paprastai vidaus reklama yra mažesnių gabaritų nei lauke naudojama reklama. Galiausiai, jums dažniausiai nereikia papildomai mokėti už šios reklamos vietą, kadangi ją kabinsite jums jau priklausančioje erdvėje (priešingai, lauko reklamos išlaidas sudaro ir pati reklama, ir vietos nuoma). Šios priežastys lemia mažesnę kainą, lyginant su kitomis reklamos rūšimis.

Taip pat skaitykite: „Kaip pamatuoti lauko reklamos efektyvumą?”

Kaip pritaikyti jūsų verslui?

Mūsų įmonės turimos technologijos leidžia pasiūlyti pilną reklaminių paslaugų spektrą iš pirmų rankų. Pagal kliento poreikius kuriame, įgyvendiname įvairius nestandartinius projektus, konsultuojame, parenkame medžiagas ir siūlome sprendimus. Tad turėdami pirminę idėją ar viziją, visada galite pasikonsultuoti su mūsų komandos nariais ir drauge išrinksime jūsų verslo modeliui geriausiai tinkantį reklamos sprendimą.

Dalinkitės!

Dalinkitės mintimis, pasiekimais, ar mūsų gamintais produktais savo įmonėje, žymėdami mus #lazertechas!

Jeigu turite klausimų ar norite pasikonsultuoti ar užsakyti vidaus reklamą savo verslui, visada lauksime jūsų žinutės ar skambučio. Mes su malonumu padėsime išpildyti jūsų vizijas!

Parašykite mums