Stoveliai

Stoveliai prekėms

Patrauklūs, akį traukiantys reklaminiai stovai suteiks Jūsų prekei ar paslaugai išskirtinumo, pritrauks klientą, padidins prekinio ženklo žinomumą.

Pagal kiekvieno kliento pageidavimus pagaminsime nestandartinių formų, matmenų bei paskirties stovelius. Gaminame įvairiausius stovelius – laikiklius mobiliesiems telefonams, smulkiai buitinei technikai, akiniams, batams ir kt.

Informaciniai plastikiniai stoveliai tai prekybinės įrangos dalis, kurios dėka galite išplatinti informaciją apie Jūsų produktų kokybę bei išskirtinumą. Informaciniai stoveliai – vienas iš verslo vystymo būdų padedančių Jūsų verslui būti matomam.

Mūsų įmonėje dirbantys specialistai, daug dėmesio skiria ne tik gaminio kokybei, bet ir išvaizdai, kompetetingi darbuotojai patars, pakonsultuos ir sukurs išskirtinį gaminio dizainą. Mes naudojame naujausias technologijas, kurių pagalba įgyvendiname ir nestandartinius projektus. Esame novatoriški, mėgstame iššūkius bei gerai išmanome savo darbą.

Gaminame įvairaus tipo ir matmenų stovelius: Parodomieji (meniu) L formos A4, A5, A6 formato gaminiai iš organinios tiklo, PVC ir Apet plastiko. Įvairių dydžių A4, A5, A6 stoveliai skirti informacijos talpinimui kurių dėka galite platinti skrajutes, žurnalus, katalogus ir kt. Urnos, kainų laikikliai, produktų aprašymo stoveliai, įvairaus tipo dėžutės, loveliai, cilindrai, saldainių bei konditerijos urnos, įvairūs laipteliai prekėms, batų laikikliai, balsadėžės ir kt.

Stoveliai Jūsų verslui!