Spausdinimo paslaugos - UV spauda

UV spausdinimo  technologija – tai spausdinimas ant kietų ir lanksčių paviršių (pvz.,ant laminato, stiklo, veidrodžio,plastmasės, keramikos, faneros, medžio, metalo,akmens, įvairaus audinio ir t.t.

UV spausdinimo paslaugos technologijos turi daug pranašumų tarp kitų spausdinimo būdų:

  1. Universalumas – galimybė spausdinti ir ant kietų ir lanksčių paviršių. Šimtai panaudojimo galimybių įvairiose srityse :pradedant baldų ,prietaisų pramone baigiant reklama,interjero dizainu ir t.t. Nereikia specialaus techninio paruošimo gamybai-turint darbinį failą galima atspausdinti ir vieną vienetą ir tūkstančius kvadratus. Galime spausdinti ant paviršių iki 2 m pločio ir 5 cm storio.
  2. Kokybė – kadangi dažai nesusigeria į dengiamą paviršių, gaunamas ryškesnis,tikslesnis vaizdas. Pasiekama 1080 Dpi raiškios spaudos kokybė.
  3. Atsparumas – spauda yra daug atsparesnė (lyginant su dabar naudojamomis technologijomis) trynimui,braižymui.Dažų gamintojai UV atsparumui duoda 3 metų garantiją lauko sąlygomis,nenaudojant jokių papildomų dangų.
  4. Greitis – turint darbinį failą,kelių minučių bėgyje galima pradėti spaudos darbus.Nereikia jokio specialaus džiovinimo ar paruošimo tolimesniam naudojimui.Galime spausdinti iki 40 m2 per valandą greičiu.
  5. Ekologiškumas -UV technologija labai ekologiška, nenaudoja jokių tirpiklių, neišskiria nuodingų medžiagų, ir spausdina ant nesugeriančių medžiagų.

Spausdinimo paslaugos UV technologija – išskirtinė paslauga nepriekaištingam Jūsų įvaizdžiui.

Spausdinimo paslaugos ant metalo, medžio, stiklo ir kitų kietų bei lanksčių paviršių
Spausdinimo paslaugos ant kietųjų paviršių