Plačiaformatės spaudos galimybės jūsų verslui

Plačiaformatė spauda yra itin populiari ir patikima technologija nuolat kintančioje rinkoje. Daugelis įmonių, jau apsirūpinę nedideliais, įprastais, kad ir geros kokybės spausdintuvais, neretai susiduria su problema – įprasti spausdintuvai neturi tokių pažangių, aukštos kokybės bei didelių gabaritų spausdinimo galimybių, kokiais norisi atspausdinti. Šioje situacijoje puikią išeitį pasiūlo plataus formato spausdintuvai ir jų pagalba teikiama plačiaformatė spauda.

vidaus reklama

Kas yra plačiaformatė spauda?

Šio tipo spauda yra labai mėgstama įmonių, kurios siekia aukštos kokybės reklamos sprendimų, ar įvairių paviršių profesionalaus apdirbimo. Mūsų įmonėje esančių Mutoh Blizzard plačiaformačių spausdintuvų pagalba spausdinami aukštos kokybės, ilgai tarnaujantys vidaus ir lauko reklamos gaminiai.

Kas spausdinama plačiaformačiu spausdintuvu?

Mutoh Blizzard plačiaformačiu spausdintuvu spausdiname:

  • tentus (naudojamus lauko bei vidaus reklamoje),
  • šviesą sklaidančią lipnią plėvelę (pvz.: šviesdėžės),
  • popierių (pvz.: plakatai, stendai),
  • fotopopierių (išgaunamos didelių formatų, aukštos kokybės nuotraukos),
  • dekomešą (interjero bei vitrinų puošyba),
  • lipnias blizgias, matines, skaidrias plėvelės (įvairių dydžių ir formų lipdukai),
  • perforuotas plėveles (langų dekoracija, viešo transporto langų dekoravimas),
  • automobilines plėveles (reklama ant transporto),
  • drobes (spausdinamos meninės nuotraukos ar paveikslų reprodukcijos).

Ar jūsų verslui tinka plačiaformatės spaudos paslaugos?

Vidaus interjero detalėms

Šia spaudos technologija sparčiai naudojasi įvairios įmonės iš skirtingų veiklos sričių. Kavinės, restoranai, viešbučiai bei kiti paslaugų teikimo sektoriai apipavidalina vidaus interjero detales bei sienas, taip sukurdami unikalią atmosferą, kurią kaip mat įvertina jų klientai.

Parodoms

Įmonės, vykdamos į verslo pristatymo, partnerių paieškos ir klientų pritraukimo parodas dažnai renkasi plačiaformatės spaudos paslaugas pristatymo stendų gamybai. Tokių renginių metu reikalinga ir vertinama aukščiausia kokybė – būtent ją užtikrina šis spaudos būdas.

Kūrybiniams sprendimams

Įrengiant vaikų žaidimų kambarį, kuriant vaikų erdvės vizualizacijas puikiai praverčia šis spaudos būdas. Plačiaformatė spauda leidžia pagal jūsų fantaziją sukurti norimą erdvės ir detalių apipavidalinimą. Nustebinkite mažuosius!

Verslo žinomumo didinimui

Plačiaformatė spauda – nepamainomas įrankis kuriant įvairią atributiką ir kitą įmonės reklamą. Lentelės, plakatai, reklama ant transporto priemonių, tentai, reklaminiai plakatai viešose erdvėse ir kita atributika – visa tai pagaminsime jums, kad apie jūsų įmonę sklistų žinia!

Nuo ko pradėti jeigu turiu idėją?

Jeigu turite idėją – puiku! Paruoštą maketą, ar turimą idėją galite drąsiai siųsti mūsų komandos nariams. Neabejojame, kad galime padėti jums turimą idėją paversti realybe – tiesiog parašykite mums arba paskambinkite ir jau artimiausiu metu mėgaukitės įgyvendinta idėja.

Dalinkimės!

Dalinkitės mintimis, pasiekimais, ar mūsų gamintais produktais savo įmonėje, žymėdami mus #lazertechas!

Jeigu turite klausimų ar norite pasikonsultuoti ar užsakyti prekybinius baldus, visada lauksime jūsų žinutės ar skambučio. Mes su malonumu padėsime išpildyti jūsų vizijas!