„Lazertecho“ naujiena – MDF detalių dažymas!

Gaminate baldus, bet ilgos eilės dažymo paslaugas teikiančiose įmonėse trukdo sklandžiai vystyti veiklą?

Pristatome naujieną – nuo šiol mums drąsiai galėsite patikėti įvairias MDF detales ir plokštes, kurias jums greitai ir kokybiškai nudažysime. Siūlome jums itin platų spalvų pasirinkimą, greitą aptarnavimą ir kokybiškai atliktą darbą.

Šiuo metu, įmonėje Lazertechas naujai atsidarėme cechą kuriame teikiame MDF šlapio dažymo paslaugas.

Kur pritaikomos dažytos MDF plokštės?

MDF plokštės stulbina savo itin plačiomis pritaikymo galimybėmis. Iš jų gali būti gaminami ne tik prekybiniai baldai, stendai ar kita parduotuvių įranga, bet ir jūsų virtuvės baldai ar kitos interjero detalės… Taigi, kad ir kokią idėją turėtumėte – susisiekite su mumis ir kartu su profesionalais rasite geriausią sprendimą jūsų projekto išpildymui.

Ką jums siūlome?

Mes jums galime pasiūlyti įvairias dažymo paslaugas:

  • Šlapias MDF dažymas;
  • Lakavimas;
  • Beicavimas;
  • Aliejavimas;
  • Plastiko dažymas.

MDF dažymas Lazertecho įmonėje tiks kiekvieno kliento poreikiams, nes mes bendradarbiaujame su gamintojais, kurie teikia tik aukščiausios kokybės gruntą ir dažus, tad užtikriname itin gerą dažymo kokybę.

Taip pat, siūlome itin plačią spalvų pasirinkimo galimybę, nes mes išgauname spalvas iš RAL bei NCS palečių. Tokiu būdu galėsite būti tikri, kad išgausime konkrečią jūsų pageidaujamą spalvą.

Žengiame išvien su naujausiomis technologijomis, naudojame naują ir modernią įrangą, o mūsų darbuotojai – kvalifikuoti ir puikiai išmanantys savo darbą, tad galėsite būti tikri, kad atliksime darbą profesionaliai, o rezultatu džiaugsitės ilgą laiką.

Visada labai atidžiai žiūrime į kiekvieną klientą, įsiklausome į jo poreikius ir lūkesčius, patariame iškilusiais klausimais. Stengsimės, kad bendravimas su mumis jums taptų malonus, o gauti rezultatai – džiugintų ne vienerius metus.

Jeigu turite kokių nors klausimų ar norite pasitarti su profesionalu, susisiekite su mūsų komandos nariu ir mes padėsime Jums!