Lauko reklama: Ar ji reikalinga jūsų verslui?

Kodėl dauguma įmonių renkasi lauko reklamą kaip galimybę reklamuoti įmonės teikiamas paslaugas ar parduodamus produktus? Kodėl lauko reklama yra tokia populiari ir didelės kompanijos nesiliauja investavusios didžiules sumas į šią reklamos galimybę? O jeigu visgi nusprendėte investuoti – kokiose vietose talpinti reklamą, kad investuoti pinigai atneštų didžiulę naudą? Šiuos klausimus atsakysime šiame straipsnyje!

Kokia reklama priskiriama lauko reklamai?

Lauko reklama yra paprastai laikoma ta reklama, kuri pasiekia žmones, vos tik išėjusius iš namų. Tai gali būti:

  • iškabos autobusų stotelėse,
  • reklama radijo stotyje ar televizijoje,
  • reklaminis vaizdo įrašas, rodomas prieš prasidedant filmui kine,
  • reklama ant transporto priemonių,
  • tentai
  • ryškiaspalvės raidės ant prekybos centrų
  • ir daugybė kitų.

Visgi, lauko reklama laikoma viena efektyviausių ir darančių didžiausią įtaką pirkimo sprendimams reklamos rūšių.

Lauko reklamos privalumai

Lengva pastebėti

Žmonės, išeidami iš namų, kaskart žvalgosi po juos supančią aplinką, tiria ir analizuoja ją. Svarbu apgalvoti ir tai, kad žmonės didelę laiko dalį praleidžia kelyje į darbą – tiek pėsčiomis, tiek automobiliu. Eismo piko metu jie turi daugybę galimybių dairytis į aplinkui juos esančią aplinką. Atkreipkite dėmesį, kiek daug reklaminių stendų yra netoli šviesoforų ir žiedų – tai yra būtent vairuotojų dėmesiui pritraukti sukurta reklama!

Skatina įsitraukimą kituose kanaluose

Reklamos, kuriose yra aiškiai ir įsimintinai nurodyta internetinė svetainė arba socialiniai tinklai, efektyviai pritraukia žmones. Taip viena priemone išnaudojami keli galimi tikslai – tiek pirminis susipažinimas su prekės ženklu, tiek ir tolimesnis įsitraukimas į komunikaciją apie prekės ženklą internete.

Atsiperkanti investicija

Nors šio tipo reklama nėra pigi, ji neabejotinai atneša ilgalaikę naudą. Būtent ši reklama yra pigiausia, lyginant kainą, kurią tektų sumokėti už tūkstantį peržiūrų kitame reklamos tinkle. Priklausomai nuo reklamavimo vietos ir jos populiarumo, galima pasiekti tūkstantines ir net šimtatūkstantines minias už sąlyginai mažą kainą šiuo aspektu.

Kaip nurungti konkurentus?

Nuodugniai ištirkite, kokią reklamą kuria jūsų veiklos konkurentai ir pateikite rinkai tobulesnį, labiau jų problemas išsprendžiantį reklamos variantą. Tai bus puiki galimybė jums pasirodyti profesionalesniais už konkurentus ir, tokiu būdu, nurungti juos.

Tikimės, kad jeigu prieš skaitant dvejojote, ar lauko reklamos sprendimas jums tinkamas, dabar esate tvirtai įsitikinę, kad šis reklamos būdas yra pats geriausias skleisti žinią apie jūsų verslą.

Jeigu turite idėją dėl norimos lauko reklamos, lauksime jūsų skambučio ar žinutės ir su malonumu padėsime paversti idėjas tikrove!

Dalinkitės!

Dalinkitės mintimis, pasiekimais, ar mūsų gamintais produktais savo įmonėje, žymėdami mus #lazertechas!

Jeigu turite klausimų ar norite pasikonsultuoti ar užsakyti prekybinius baldus, visada lauksime jūsų žinutės ar skambučio. Mes su malonumu padėsime išpildyti jūsų vizijas!