Kuo ypatingi „Lazertecho“ prekybiniai baldai?

Jau beveik 20 metų mūsų įmonė „Lazertechas“ Lietuvos bei užsienio rinkai teikia gamybos paslaugas – pagal individualius užsakymus gaminame prekybinę įrangą bei išpildome įvairiausius netradicinės reklamos sprendimus. Šiandieną norime su jumis pasidalinti mūsų gaminamos prekybinės įrangos privalumais, kurie neabejotinai pakels jūsų teikiamų paslaugų kokybę, o tuo pačiu sustiprins jūsų įmonės kuriamą įvaizdį tiek Lietuvos, tiek ir pasaulio mastu.

Individualumas

Mūsų baldai kuriami tik gavus jūsų užsakymą, individualiai jums. Tai reiškia, kad tokios pačios, identiškos prekybinės įrangos nerasite pas jokius konkurentus. Gerbiame jus ir jūsų vykdomą veiklą. Mums rūpi tiksliai ir kokybiškai pateikti jūsų parduodamą prekę, pasitelkiant tam tinkamiausią prekybinę įrangą.

Kokybė

Mes gaminame nestandartinę prekybinę įrangą, pagamintą iš MDF, MDP, organinio stiklo, HPL, faneros, lukšto bei plastiko. Naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas, kurios užtikrina prekybinių baldų saugumą, patvarumą ir funkcionalumą. Mums rūpi, kad jūsų klientui apsipirkimas jūsų parduotuvėje teiktų malonumą ir užtikrintų gerą vartotojo patyrimą.

Pritaikomumas

Gaminame prekybinius baldus ir stendus visoms prekybos sritims – drabužių ir avalynės parduotuvėms, sporto, audio-video ir kitoms specializuotoms parduotuvėms, universaliems prekybos taškams (degalinėms, kioskams ir t.t.), kosmetikos ir parfumerijos parduotuvėms, parodų ekspozicijoms, knygynams ir foto prekių parduotuvėms, automobilių dalių parduotuvėms, ūkinių prekių ir statybinių medžiagų parduotuvėms. Pagal jūsų įmonės veiklos sritį pritaikysime būtent jums tinkančią prekybinę įrangą.

Maloni vartotojo patirtis

Mūsų prekybiniai baldai ir prekybinė įranga yra gaminami atsižvelgiant į reiklaus šiuolaikinio vartotojo poreikius bei labiausiai pasiteisinančius pardavimų sprendimus. Mūsų ilgametė patirtis leidžia iš anksto pamatyti rinkoje vyrausiančias tendencijas ir pagaminti funkcionalią, saugią ir patvarią prekybinę įrangą, kuri padėtų jums generuoti pardavimus, o jūsų klientui – prisidėtų prie malonios vartotojo patirties.

Unikalus dizainas ir išplanavimas

Gaminame tiek tradicinę prekybinę įrangą, tiek nestandartinę, unikalių išmatavimų ar sudėtingesnių sprendimų, šviesos instaliacijų reikalaujančią prekybinę įrangą. Tikime, kad net ir mažame plote, skirtame pardavimams, galima suprojektuoti efektyvią, malonią akiai ir patogią naudoti prekybinę įrangą.

Reklama ir spauda

Kam ieškoti skirtingų prekybinės įrangos ir reklamos spaudos tiekėjų, jeigu išbaigtą produktą galite gauti vienoje vietoje! Atliksime tiek prekybinių baldų gamybos, tiek ir jų apipavidalinimo – reklaminės spaudos – darbus. Jus pasieks išbaigtas ir parengtas naudoti gaminys.

Dalinkimės!

Dalinkitės mintimis, pasiekimais, ar mūsų gamintais produktais savo įmonėje, žymėdami mus #lazertechas!

Jeigu turite klausimų ar norite pasikonsultuoti ar užsakyti prekybinius baldus, visada lauksime jūsų žinutės ar skambučio. Mes su malonumu padėsime išpildyti jūsų vizijas!