Kokios prekybinės įrangos reikia parduotuvei?

Nesvarbu, ar turite mažą, ar didelę parduotuvę, prekybinė įranga yra reikalinga. Jos paskirtis – kuo mažesniais įsigijimo ir išlaikymo kaštais generuoti kuo didesnius pardavimus. Kaip tai pasiekti? Atsakymui į šį klausimą parašėme jums straipsnį, kurio tikslas – padėti jums išgryninti, kokios prekybinės įrangos reikia jūsų parduotuvei bei kaip ją tikslingai panaudoti, norint generuoti didžiausius pardavimus.

Prieš priimdami bet kokius sprendimus, visada pagalvokite apie turimą vietos plotą, nes būtent tikslingas ploto numatymas yra pagrindinė bet kokios parduotuvės įrengimo sąlyga. Juk nenorite perkrauti parduotuvės taip, kad vos užėjęs klientas joje pasimestų ir išeitų nieko neįsigijęs, tiesa?

Prekybinės lentynos – svarbi prekybos įrangos dalis

Lentynos leidžia sumaniai eksponuoti turimus produktus. Žmogus labiausiai pastebės tuos produktus, kuriuos padėsite jo akių lygyje, todėl brangiausius ar populiariausius gaminius visada eksponuokite šiame lentynos aukštyje.

Nepamiškite apšvietimo! Mūsų naujausi gaminiai yra integruoti su apšvietimu, nes gerai apšviesti produktai lentynoje yra labiau perkami, negu tie, kuriuos apšviečia nuo parduotuvės lubų sklindanti šviesa.

Stendai – naujoms prekės eksponuoti

Geriausiai klientai pastebi prekes, kurios yra eksponuojamos jų vaikščiojimo po parduotuvę kelyje, t.y. parduotuvės viduryje, ar vos įėjus.

Mes gaminame specialius prekybinius stendus, kurie leis jums gražiai ir profesionaliai išdėlioti savo turimas prekes taip, kad jas pastebėtų ir susigundytų lankytojas.

Kitas stendų privalumas  – mobilumas. Tokį lengvai stumdomą ir nešiojamą stendą lengvai galėsite pastatyti bet kurioje parduotuvės vietoje.

Testuokite keletą skirtingų variantų, kaip prekės eksponavimo vieta keičia jos pardavimų skaičių ir išgryninkite unikalią pardavimų sėkmės formulę!

Prekybiniai stoveliai – pasiekti klientą smulkiomis instinktyvaus įsigijimo prekėmis

Kaip manote, kodėl tiek daug prekių, kaip antai kramtoma guma, yra pastatomos prie kasos prekybos centruose? Nes žmonės belaukdami eilėje dairosi po aplinką ir nori nenori pastebi šalia jų esančias prekes. Būtent šią vartotojų pirkimo psichologiją galite paversti pinigais ir jūs!

Atsirinkite prekes, kurias klientas galėtų įsigyti instinktyviai ir eksponuokite jas mažuose stoveliuose netoli jo, geriausiai – akių lygyje ar kiek žemiau prie kasos.

Aptarėme pagrindinius prekybos baldų panaudojimo žingsnius. Visa kita prekybinė įranga yra tik niuansai. Investuokite į patvarią, ilgalaikę prekybinę įrangą dabar ir paverskite apsipirkimą jūsų parduotuvėje malonia kliento patirtimi.

Jeigu turite klausimų, ar norite užsakyti prekybinę įrangą savo parduotuvei, kreipkitės į mūsų komandą ir mes su malonumu padėsime jums!