Kaip patrigubinti įmonės pardavimus?

Jei paklaustumėte stambios ir įtakingos įmonės atstovo, kas lemia tokį gerą jų įmonės produkto perkamumą, neabejotinai vienas iš veiksnių būtų tinkamas vizualaus, prekybinio stendo pasirinkimas. Neverta net stebėtis, kad smulkaus ir vidutinio dydžio verslo įmonės noriai kopijuoja didžiąsias, įtraukdamos vizualinę įmonės reprezentaciją kaip vieną patikimiausių būdų reklamuotis gyvai ir ilgam įstrigti žmonių atmintyje.

Šiame straipsnyje aptarsime prekybinių stendų privalumus ir užbėgsime už akių visiems jūsų klausimams ir abejonėms, kurios iki šiol jus vis atitolindavo nuo žymaus pardavimų ūgtelėjimo.

Oreo prekybinis stendas

Būkite matomi minioje

Vienas didžiausių sunkumų, su kuriuo susiduria įmonės, yra rasti teisingą atsakymą į klausimą „kaip tapti pastebėtiems, kai aplink tiek daug konkurentų?“. Priklausomai nuo to, kokį spendimą priimsite, iš anksto nulemsite savo kompanijos (ne)sėkmę. Neišsigąskite, tam mes ir esame, kad pasiūlytume jums geriausią sprendimą.

Vienas iš variantų tapti pastebėtiems – investuoti į atitinkamą, jus geriausiai reprezentuojančią, vidinę, itin vizualią reklamą. Tam puikiai pasitarnauja prekybiniai stendai. Jie gali būti įvairiausių rūšių, dydžių ar spalvų.

Pasirinkus prekybinį stendą, jums išsisprendžia keletas klausimų. Vienas jų – klientai, vos pamatę prekybinį stendą, iškart supras, kuo verčiasi jūsų įmonė, ką ji parduoda ir kokiomis vertybėmis yra grindžiama įmonės politika. Prekybiniai stendai yra itin vizualūs, traukia kliento žvilgsnį, sudomina, gerina bendrą prekės ženklo žinomumą. Spalvos, užrašai, šviesos, muzika stimuliuoja žmogaus pojūčius ir skatina pirkimą.

Argi ne to jūs ir siekiate?

Tapkite daugiau nei tik prekė

Aplinka, kurioje yra jūsų prekė, taip pat lemia jos pirkimų skaičių. Vieni klientai praeina pro šalį ir net nežvilgteli, kiti – sustoja, apžiūri ir įsideda prekę į pirkinių krepšelį. Įmename paslaptį – už to slypi faktoriai, kurie prideda pridėtinės vertės jūsų eksponuojamai prekei. Išnaudokite visas jums suteikiamas galimybes. Tam puikiai pasitarnauja prekybiniai stendai.

Klientai pasąmoningai sutinka mokėti daugiau už tą prekę, kuri yra pateikiama jiems malonioje, geras emocijas suteikiančioje aplinkoje. Kitais žodžiais tariant, klientas visada labiau pirks tą prekę, kuri stovės atskiroje, jai pritaikytoje lentynoje, bus išryškinta atitinkamu apšvietimu, užrašais ir spalvomis. Daug labiau tikėtina nurungti konkurentą, kai iškeliate savo prekę iš standartinės prekybos centro lentynos.

Prekybinė įranga
Prekybiniai baldai

Patrigubinkite pardavimus

Mūsų įmonė „Lazertechas“ jau beveik dvidešimt metų Jums gamina prekybinę įrangą, baldus, prekybos saleles ir stendus. Sukaupta patirtis, gauti klientų atsiliepimai ir jų pardavimų padidėjimai leidžia mums drąsiai patarti jums – testuokite, išbandykite ir tokiu būdu aukite.

„Su Lazertechas komanda ištobulinome prekybinio stendo dizainą, jie pagamino jį iš medžio ir plastiko, padarė itin jį patrauklų vartotojui. Mes pasirinkome tinkamą vietą prekybos centre ir laukėme. Ilgai laukti nereikėjo – pirkėjai staigiai išgraibstė visas buvusias prekes iš lentynos. Nesitikėjome tokių pardavimų!“

Ar ir jūs norite būti tas, kuris ištarė tokius žodžius? Ar ir jūs norite padidinti pardavimus, o kartu ir padidinti prekės žinomumą? Mūsų patirtis jau gali jus užtikrinti, kad tam tinkamiausias įrankis – vizualiai patrauklus stendas, pastatytas tinkamoje vietoje. Žinoma, tik prieš tai pasiruoškite klientų antplūdžiui!

Jeigu turite klausimų, idėjų ar norite pasikonsultuoti su šios srities specialistais, rašykite mums ir… gausinkite pardavimus!