Kaip efektyviai išnaudoti lazerinį graviravimą?

Lazerinis graviravimas leidžia turimas idėjas paversti realybe. Ši paslauga leidžia sukurti norimo dizaino personalizuotus ir unikalius gaminius. Būtent dėl šios priežasties, lazerinį graviravimą dažnai renkasi tiek mažos, tiek ir didelės įmonės. Kaip išnaudoti lazerinio graviravimo paslaugą jūsų versle? Kuo ši paslauga gali jums būti naudinga? Ant kokio paviršiaus įmanomas lazerinis graviravimas? Visus šiuos klausimus atsakysime šiame straipsnyje.

Kaip veikia lazerinis graviravimas?

Lazerinio graviravimo metu aukštos kaitros lazeris yra nukreipiamas į graviruojamą paviršių. Sukoncentruotas karštis tolygiai ir itin preciziškai iškaitina paviršiuje norimą atvaizdą. Linijos gaunasi tikslios, tolygios, be nuokrypių. Jeigu norite aukštos kokybės gaminio – ši paslauga kaip tik jums.

Kokie paviršiai graviruojami?

Lazeriu (CO2) graviruojamas plastikas, medis, fanera, popierius, audinys ir oda. Jeigu kyla abejonių dėl jūsų norimo graviruoti paviršiaus, visuomet galite pasikonsultuoti su mūsų komandos nariu, kuris mielai jums patars ir padės priimti geriausią sprendimą.

Kokie daiktai graviruojami?

Mūsų ilgametė patirtis leidžia teikti plataus graviruojamų gaminių pasirinkimo spektrą. Šiuo metu galime jums pasiūlyti šių daiktų graviravimą:

  • personalo vardai ant sieninių ar stalinių užrašų;
  • numeriukai, pakabukai, identifikacinės kortelės, žetonai;
  • raidės, užrašai, logotipai ir simboliai;
  • puošybiniai baldų elementai;
  • ir pan.

bei kiti jūsų unikalūs pasiūlymai.

Kaip paruošti maketą graviravimui?

Lazerinis graviravimas, iš tiesų yra toks pat paprastas procesas, kaip ir spausdinimas. Pasiruošimas jam – taip pat lengvas.

Visų pirma, jums reikės idėjos. Pabandykite norimą variantą pasipiešti ranka. Vėliau, kai jau turite išgrynintą idėją, perkelkite ją į skaitmeninį pavidalą – brėžiniui pagaminti naudokitės tokiomis grafinio dizaino programomis, kaip CorelDraw, Photoshop, AutoCAD, Illustrator, InkScape, ir pan. Sukurtą maketą atsiųskite mums, o mes pradėsime jūsų pasirinkto dizaino gamybą.

Ką pasirinkti?

Kai jau susipažinote su lazerinio graviravimo paslaugos pagrindais, galite pasirinkti, kas tinkamiausia jūsų verslui ar namams.

Jeigu norisi unikalių atributų verslui – rinkitės tušinukų, pieštukų ar kitų dažnai naudojamų kanceliarinių priemonių graviravimą.

Jeigu norite praplėsti savo įmonės žinomumą, galite pasirinkti logotipo graviravimą ant pasirinkto paviršiaus.

Jeigu norite sukurti unikalią aplinką savo įmonėje – papuoškite baldus, ant jų išgraviruodami norimą dizainą.

Jeigu ieškote originalios, asmeniškos dovanos, visada galite rinktis asmens vardo ar inicialų graviravimą ant norimo daikto.

Na, o ieškantiems neregėto sprendimo padėkai, galite nustebinti žmogų, išgraviravę jo vardu diplomą, padėką ar sveikinimą.

Tikriausiai pastebėjote, kad lazerinio graviravimo paslauga yra daug kur pritaikomas, lengvas, daug pastangų nereikalaujantis sprendimas, kurio rezultatas – aukštos kokybės, tikslus ir preciziškas graviruotas objektas. Jeigu turite idėjų, visada lauksime jūsų laiškų ir su malonumu jas išpildysime.

Dalinkitės!

Dalinkitės mintimis, pasiekimais, ar mūsų gamintais produktais savo įmonėje, žymėdami mus #lazertechas!

Jeigu turite klausimų ar norite pasikonsultuoti ar užsakyti prekybinius baldus, visada lauksime jūsų žinutės ar skambučio. Mes su malonumu padėsime išpildyti jūsų vizijas!