Kaip be didelių išlaidų atnaujinti namus?

Jau daugybė metų namuose jus supa vienodas, pabodęs interjeras? Atsibodo jau kelis metus skaičiuojanti sofa? Nuo naudojimo apsiraižė virtuvinis stalas? Įgriso sienų spalva? Tuomet šis straipsnis būtent jums! Pateikiame jums gausybę patarimų, kuriais pasinaudoję, galėsite atšviežinti namų interjerą be didelių nuostolių jūsų piniginei!

1. Įsigykite ryškiaspalvių aksesuarų!

Geriausiai atnaujinsite seną, pabodusį baldą, jeigu „aprengsite“ ar papuošite jį ryškiaspalviu, akį traukiančiu akcentu. Kokia spalva šiuo metu jums labiausiai patinka?

Nusipirkite kokios tik trokštate spalvos – žalių, geltonų, mėlynų, raudonų – pagalvėlių ir jas išdėliokite ant lovos. Jeigu kartu su pagalvėlėmis įsigysite priderintą naują lovos užtiesalą, nustebsite – sunkiai atpažinsite savo miegamąjį!

modern-home-interior-pws4t2s-1024x683

2. Išnaudokite nenaudojamus daiktus

Pamenate tą dėžę, kurią įkišote į gilų rūsio kampą, nes pamanėte, kad gal kada prireiks? Štai ir išaušo ta diena – išsitraukite senus, nenaudojamus rakandus, juos nudažykite ir paverskite moderniais interjero sprendimais!

Štai taip galima išnaudoti nuo vyno atlikusias dėžes ir paversti jas… spintele! O kur dar ranka apipiešta virtuvės siena!

home-interior-with-dining-area-pxswbxd-1024x683

3. Išnaudokite nuotraukų rėmelius

Nuotraukų rėmeliai mus žavi tuo, kad juos visada galima pakeisti kažkuo nauju ir taip akimirksniu atnaujinti darbo vietos interjerą!

Nepabijokite į nuotraukų rėmelius įrėminti ne nuotraukas – atsispausdinkite jums patinkančius paveikslėlius, įkvepiančius žodžius, ar… įrėminkite savo ar savo vaiko piešinį! Nuo šiol paprasta siena sukels gausybę malonių prisiminimų.

home-office-interior-p4wubnt-1024x683

4. Perdažykite baldus ir sienas!

Kas geriau nuteikia, negu perdažyti paviršiai norima spalva…

Mūsų įmonės teikiama MDF šlapio dažymo paslauga leis jums mėgautis nepriekaištinga dažytų paviršių kokybe ir spalvos ilgaamžiškumu!

Drąsiai kreipkitės į mus dėl norimo paviršiaus perdažymo ir mes jums padėsime įgyvendinti bet kokios norimos spalvos svajonę!

green-home-office-interior-jhzbruq-1024x683

5. Įneškite žalumos

Žalia spalva pasižymi raminančiu, atpalaiduojančiu poveikiu… Sukurkite ramybės ir atgaivos oazę savo namuose – pasodinkite turimuose vazonuose augalų! Po ilgos, įtemptos dienos darbų bus itin malonu grįžti namo, nes ten jūsų lauks ne tik atsipalaidavimas, bet ir grynesnis, švaresnis oras!

real-photo-of-an-eco-bedroom-interior-with-a-fpev7uz-1-1024x683

6. Nepamirškite detalių

Atkreipkite dėmesį į jums patinkančių namų interjerą ar jo nuotraukas – pastebėsite daugybę detalių, kurios kuria visumą. Galbūt tai gali būti paveikslas, galbūt – neįprastas šviestuvas, o gal prie interjero spalvos priderintos ir nudažytos kopėčios. Pasidairykite į jus įkvepiančias nuotraukas, pasisemkite idėjų ir nepabijokite namuose pritaikyti unikalaus sprendimo. Juk dažniausiai būtent pačios keisčiausios idėjos pasiteisina su kaupu!

room-with-dark-green-accents-pq5vfvw-1024x683

Jeigu nenorite išlaidauti, visada smulkių idėjų galite parsisiųsti iš užsienio internetinių parduotuvių – juk šiuo metu pasaulis mums taip lengvai pasiekiamas! Išnaudokite visus žinomus resursus ir mėgaukitės pojūčiu, tarsi gyventumėte naujuose namuose…

Tikimės, kad jus įkvėpėme naujiems, drąsiems ir jus pačius išlaisvinantiems sprendimams jūsų namuose! Nepamirškite dalintis rezultatais socialinėje erdvėje, žymėdami mus #lazertechas.

O tiems, kuriuos domina galimybė kokybiškai ir profesionaliai atsinaujinti interjerą perdažant paviršius MDF dažymo metodu, mielai kviečiame susisiekti su mūsų komanda ir mes jums padėsime!