Interaktyvūs pirkimo stendai – parduotuvių ateitis?

„Lazertechas“ pristato jums naujieną – interaktyvų, šviečiantį, aplink savo ašį besisukantį pirkimo stendą. Šiomis dienomis vartotojai yra labiau linkę daugiau sąveikauti su tomis prekėmis, kurios yra pateiktos moderniai ir reikalauja jų pačių žmogiško įsitraukimo į susipažinimo su preke procesą. Būtent tokį stendą pasiūlėme Lenkijos rinkai, dovanų kortelėms ir rinkiniams eksponuoti. Manome, kad tokio tipo stendai bus mūsų visuomenės ateitis, nes būtent jie užtikrina vis svarbesne tampančią malonią vartotojo patirtį. Pateikiame 5 priežastis, kodėl toks stendas pirkėjui užtikrina malonų patyrimą:

1. Pritaikytas įvairiai turimai vietai

Šis pirkimo stendas/stovas yra puikiai pritaikytas būti pastatytas bet kokiame turimame vietos plote, nes jis pats užima neįtikėtinai mažai vietos. Net ir mažoje turimoje erdvėje jūsų stendą tikrai pastebės pirkėjai ir prie jo prieis.

2. Sukasi 360 laipsnių kampu

Šis stendas ypatingas savo neįpareigojančia pastatymo puse – jis gali suktis aplink savo ašį (ir šviesti tuo pat metu!), tad jame nėra vienos gražiosios pusės, kuri įpareigotų šį stendą pastatyti parduotuvės kampe ar kitoje kruopščiai apgalvotoje vietoje.

3. Mobilus

Šį stendą nesunkiai galėsite pernešti iš vienos vietos į kitą. Tokiu būdu, galėsite testuoti, kurioje prekybos vietoje pastatytas stendas generuoja didžiausius pirkimus. Jums nereikės išleisti daugybės pinigų keliems skirtingiems stendams, kai galėsite turėti paprasčiausiai vieną.

4. Apžiūrėjimas iš įvairių pusių

Turbūt ne kartą būnant parduotuvėje jums teko patirti nemalonų jausmą – jūs norite prieiti prie lentynos pasiimti prekę, bet būtent prie jos stoviniuoja kitas žmogus, kuris nemato, kad ir jūs norite prieiti. Šis stendas išsprendžia šią problemą – prie jo gali prieiti žmonės iš visų pusių! Taip užbėgsite už akių ir užtikrinsite vieną aktualiausių veiksnių šiomis dienomis – nepriekaištingą naudotojo patyrimą (angl. user experience).

5. Interaktyvumas – mūsų ateitisų

Vartotojai linkę labiau pasitikėti tais gamintojais, kurių prekių eksponavimas pareikalauja jų pačių įsitraukimo. Šiuo atveju, jūsų pirkėjas gali pasukinėti patį stendą, apžiūrėti jį iš visų pusių, pakilnoti itin patraukliai sudėliotas prekes. Gamindami šį stendą panaudojome akiai patrauklų apšvietimą, kuris prekes padaro dar geriau matomomis. Pirkėjas, įsitraukdamas į sąveiką su jūsų stendu, praleidžia daugiau laiko susipažindamas su preke, negu vien tik žvilgtelėdamas į ją, padėtą įprastoje lentynoje.

Mes siekiame užtikrinti kuo malonesnį pirkėjo patyrimą apžiūrint jūsų eksponuojamas prekes. Interaktyvumas tampa vis populiaresne šių dienų prekybos vietų savybe. Būkite pirmieji ją pritaikę savo pardavimų strategijoje! O mes tuo tarpu lauksime jūsų pardavimų rezultatų!

Jeigu turite klausimų ar norite būti pirmieji rinkoje, kurie suteikia vartotojui malonią patirtį, užsakyti stendą visada galite susisiekę su mūsų komandos nariais.