Dirbtinis akmuo - apdirbimas

Dirbtinio akmens pritaikymas Jūsų namuose!

Jei norite įrengti svajonių virtuvę, vonią ar tiesiog papuošti savo aplinką, patalpas verslui – jums padės dirbtinis akmuo, praplečiantis dizaino galimybes ir leidžiantis džiaugtis unikaliu, pagal Jūsų skonį pritaikytu interjeru. Mūsų dirbtinio akmens stalviršiai gaminami iš kokybiškos Corean, Hanex akmens masės, užtikrinančios ilgaamžiškumą ir tvirtą, sunkiai pažeidžiamą dangą.Jei jums svarbus virtuvės dizainas ir norite paviršiaus, kuris būtų atsparus įvairiems chemikalams – dirbtinis akmuo virtuvėje tiesiog idealus. Virtuvės stalviršiai, kriauklės bei sieniniai paviršiai atitiks visus priešgaisrinius reikalavimus, bus lengvai atnaujinami, puikiai derės prie kitų interjero detalių ir medžiagų. Taip pat pasirūpinsime estetišku ir patraukliu vonios įvaizdžiu, o lengvai valomos dušo kabinos, sieninės detalės ar kriauklės sukurs prabangos ir gero skonio įspūdį.

Dirbtinis akmuo Jūsų Verslui!

 

Kadangi galite rinktis iš įvairių dirbtinio akmens spalvų, formų ir elementų – įrengsime įvairaus sudėtingumo barus bei stalus.

Taigi, jei nusprendėte atnaujinti interjerą ir jus traukia dirbtinio akmens gaminiai – nedelsiant kreipkitės į „Lazertechą“ ir mūsų profesionali komanda išpildys visus jūsų norus bei akmenį pritaikys funkcionaliai ir kokybiškai.

 

Dirbtinis akmuo – išskirtinis elementas Jūsų interjere!