5 UV spaudos privalumai, kuriuos turėtumėte žinoti

Kas yra UV spauda?

UV spauda sparčiai populiarėja rinkoje kaip patvariausias ir kokybiškiausias spausdinimo sprendimas. Dažniausiai UV spauda yra naudojama įvairioje vidaus ir išorės reklamos gamyboje. Iškilios raidės ant prekybos centrų, vaizdai ant sienų kavinės interjere, ar visokie reklaminiai plakatai – visa tai ir daugiau yra produktai, kurie pagaminami naudojantis UV spaudos technologija.

UV spausdinimo  technologija – tai spausdinimas ant kietų ir lanksčių paviršių: ant laminato, stiklo, veidrodžio, plastmasės, keramikos, faneros, medžio, metalo, akmens, įvairaus audinio ir t.t..

Kaip veikia UV spauda?

Spausdinama tiesiogiai ant daikto paviršiaus, nepriklausomai, ar tas paviršius kietas ar lankstus. Ultravioletinių bangų šviesos pagalba, dažai, patekę ant paviršiaus, iškart kietėja – nesusigeria, neištykšta, nenubėga ar nesusilieja su šalia esančiomis spalvomis.

UV spaudos privalumai

Dideli matmenys

Šis spaudos būdas idealiai tinka tiek vidaus, tiek lauko reklamai, nes vienu metu galime spausdinti net iki 2 metrų pločio ir 5 cm storio gaminius. Tai suteikia galimybę naudotis šios spaudos privalumais dirbant įvairiose srityse: tiek baldų, prietaisų pramonėje, tiek ir reklamoje ar interjero dizaine. Visos idėjos gali būti įgyvendinamos!

Išgaunamos ryškios spalvos

Dėl pagrindinės UV spausdintuvo savybės iškart džiovinti tepamus dažus, spalvos išlaikomos tikslios, neišlietos ir nesusigėrusios į patį paviršių. Tai užtikrina itin tikslų, ryškų ir kokybišką galutinį vaizdą, nepaveiktą jo spausdinimo eigoje. Pasiekama 1080 Dpi raiškios spaudos kokybė.

Draugiškas aplinkai procesas

Šis procesas yra ekologiškas, nes spausdinimo metu nenaudojami tirpikliai, neišskiriamos nuodingos medžiagos, šiluma ir kenksmingi kvapai. Taip pat, galutinio gaminio tvarumas ir ilgaamžiškumas paverčia šią technologiją draugiška tiek gamtai, tiek ir žmonėms.

Sparta ir našumas

UV spaudai nebūtinas išankstinis pasiruošimas – galima spausdinti iš karto, gavus darbinį failą. Taip pat, po spausdinimo, nereikia jokio specialaus džiovinimo ar kitokio paruošimo tolimesniam naudojimui. Galime spausdinti iki 40 m2 per valandą greičiu.

Mažesnė kaina

Lyginant su kitomis spaudos galimybėmis, UV spauda pasižymi mažesne kaina – paprastesnis pats spausdinimo procesas, nereikalingas laminavimas ar kitokia papildoma (pvz., stiklo) apsauga, paprastesnės transportavimo ir montavimo galimybės, bei galimybė naudoti tiek vidaus interjere, tiek ir lauko reklamoje. 

Taigi, jeigu jūsų verslui reikalingas reklamos sprendimas – UV spaudos technologija gali būti tinkamiausias sprendimas jūsų idėjų įgyvendinimui.

Lauksime jūsų laiško ar skambučio!

Dalinkimės!

Dalinkitės mintimis, pasiekimais, ar mūsų gamintais produktais savo įmonėje, žymėdami mus #lazertechas!

Jeigu turite klausimų ar norite pasikonsultuoti ar užsakyti prekybinius baldus, visada lauksime jūsų žinutės ar skambučio. Mes su malonumu padėsime išpildyti jūsų vizijas!